Mima
0

Звертаємо вашу увагу, магазин працює в режимі шоу-руму до закінчення пандемії.

Про ваш приїзд прохання повідомляти за три години. Дякуємо за розуміння.

Про бренд Mima

logoБренд Мima починає свою історію з 2009 року, коли у сімейної пари Деві і Іоланда з'явилися на світ двоє чарівних малят. На власному досвіді вони переконалися, що можуть самостійно створити для своїх крихіток комфортні умови життя за допомогою певних предметів для дитячого побуту. Також він зрозуміли, що можуть допомогти іншим молодим батькам полегшити їхнє життя, коли створили унікальну дитячу коляску. Голландський дизайнер Деві Хоу працював раніше в Амстердамі, Парижі та столиці дизайнерського світу Мілані. Цей талановитий фахівець розробляв найрізноманітніші лінійки продуктів - від стільчиків, телефонів, кавоварок до інтер'єрів всередині літаків. Після переїзду до Іспанії, до Валенсії, Деві і Іоланда вирішили зайнятися розробкою продукції по догляду за дітьми. У дитячих колясках Mima вони постаралися втілити свій величезний досвід, традиції знаменитого голландського дизайну в поєднанні з шиком і найсучаснішими віяннями в моді.

Зібравши команду однодумців, молода пара почала працювати над впровадженням безлічі інноваційних ідей в вироби під торговою маркою Міма, які стали доступними для багатьох молодих сімей. Маючи багатий досвід в дизайні одягу, Деві і Іоланда почали створювати чудові дитячі коляски, гармонійно поєднують в собі стильну естетику та інноваційні ідеї, навіяні голландськими традиціями. Перш ніж з'явилася на світ перша дитяча коляска Mima, було проведено величезну кількість досліджень і випробувань нових зразків, які в результаті перетворилися на оригінальні, неповторні і дуже практична дитяча коляски, що задовольняють смаки найвибагливіших батьків не тільки в Іспанії.

З тих пір продукція бренду неодноразово визнавалася кращою в своєму сегменті і інноваційної. Сьогодні Міма - це популярний у всьому світі бренд, який створює інноваційні товари для дітей. Продукція бренду є результатом ретельних досліджень потреб сім'ї, внаслідок чого, вироблені коляски ідеально підходять для сучасних батьків. Наприклад, лінійка колясок Mima має запатентовану систему "Carrycot inside", що в дослівному переклад означає "люлька всередині" - так і є, люлька знаходиться всередині прогулянкового блоку і за кілька секунд її можна трансформувати в прогулянку і назад. Після успіху з колясками, засновники бренду Mima не стали зупинятися на досягнутому і випустили автокрісло і стільчик для годування.

mimakids_brend