Mima
0

Звертаємо вашу увагу, магазин працює в режимі шоу-руму до закінчення пандемії.

Про ваш приїзд прохання повідомляти за три години. Дякуємо за розуміння.

100% ОРИГІНАЛ

Всі товари Mima сертифіковані. 100% оригінальна продукція.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Офіційна гарантія Mima до 24 місяців на всі товари.

ДОСТАВКА

Безкоштовна доставка по Києву. Доставка по всій Україні.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Офіційний сервісний центр Mima. Відсутність ризику.

НАЯВНІСТЬ

Більшість товарів Міма завжди в наявності.

МАГАЗИН MIMA

Найбільший магазин Mima в Україні.

Mima Xari champagne 
Mima Xari black 
Mima Zigi 2 в 1 
Mima Zigi
Обзори
Mima Xari - Огляд коляски. Фото та відео.   Загальна оцiнка
огляд коляски Mima Xari

Mima Xari - зручна, інноваційна, універсальна коляска Іспанського бренду, це втілення елегантності, практичності і сучасного дизайну.

Mima Moon - Огляд стільця   Загальна оцiнка
mima moon

Mima Moon виконаний в стильному дизайні з дорогих матеріалів ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Mima iZi Go - Огляд автокрісла   Загальна оцiнка
mima izi go

Mima iZi Go - надзвичайно комфортне, зручне і стильне автокрісло, воно забезпечить максимальну ступінь безпеки вашій дитині.

Mima Zigi - Огляд коляски   Загальна оцiнка
огляд коляски Mima Zigi Mima Zigi - це ексклюзивна прогулянкова коляска, нова модель для дітей від 6 місяців і до 3 років.
Вдалі покупки
Коляска Mima Xari snow white шасі black
Стілець Mima Moon
Дитяча валіза Mima Ovi
Бренд Mima

Mima - виробник дитячих товарів преміум класу з Іспанії, утворений в 2009 році голландським дизайнером Деві Хо. Дитячі товари бренду Міма неодноразово визнавалися кращими в своєму сегменті. Сьогодні це популярний у всьому світі бренд, який створює інноваційні товари для дітей. Продукція бренду є результатом ретельних досліджень потреб сім'ї, внаслідок чого, створені коляски ідеально підходять для сучасних батьків.

Продукція іспанської компанії Mima - це вибір сучасних і прогресивних батьків, які вибирають для своїх малюків тільки кращі товари, що поєднують в собі неперевершений комфорт, функціональність, якість і стиль. Кожен товар, що випускається під брендом Mima, створюється в результаті численних досліджень цілої команди професіоналів, внаслідок чого, вироблені дитячі товари відповідають всім вимогам найвибагливіших покупців. Дитячі коляски Mima відмінною якості, як і коляски cybex.

Mima Xari є найпопулярнішим дитячим товаром бренду Mima. Ексклюзивний дитячий візочок Mima Xari - справжній витвір мистецтва. Це більше, ніж просто дитяча коляска. Іспанський бренд Mima продумав кожну деталь цієї коляски, щоб і мама, і малюк відчували себе завжди по-королівськи. По популярності коляску Mima Xari порівнюють з коляскою Cybex Priam. Mima Xari користується великою популярністю серед мам і їх дітей по всій земній кулі.

У компанії Міма весь асортимент товарів просто чудовий! Товар завжди якісний, весь асортимент - це модні сучасні дитячі товари, такі як: дитячі коляски Mima Xari, прогулянкові коляски Міма Zigi, стільчики для годування Mima Moon, автокрісла Mima iZi Go. Доставимо вам дитячі товари по всій Україні. Купуйте ексклюзивні дитячі товари у нас на сайті або в магазині в Києві.