Mima
0

Звертаємо вашу увагу, магазин працює в режимі шоу-руму до закінчення пандемії.

Про ваш приїзд прохання повідомляти за три години. Дякуємо за розуміння.

Yookidoo. Іграшка-каталка "Музичний равлик"

919 грн. 919.00
Офіційний дилер в Україні

100% оригінал, всі товари сертифіковані

Безкоштовна доставка перевізником Автолюкс

Купуйте найкраще для своєї дитини!:
Код: T-YLK
Виробник: Yookidoo

Подивіться на забавного равлика, який весь час кудись повільно поспішає!  Музичний равлик - це розвиваюча іграшка 3 в 1:

 Іграшка-каталка

 брязкальце

 Пірамідка.

 У комплект входить: равлик, підстава для пірамідки і шість кілець.  Допоможіть малюкові зібрати пірамідку, і вона перетворитися в брязкальце, так як одне з її кілець наповнене кульками.  Іграшка-равлик може самостійно нести на спині зібрану пірамідку.  Брязкальце можна використовувати для інших ігор з дитиною.

 Натисніть на кнопочку на хвостику, і равлик повільно поповзе під музичний супровід.  Крім того, малюк може самостійно катати равлика, як, наприклад, машинку.

 Розвиваюча іграшка призначена для розвитку рухової функції у зовсім маленьких дітей.  Іграшка повільно рухається, а малюк повзе або потихеньку тупотить за нею.  Крім того, за допомогою маленької равлики, у дитини розвивається дрібна моторика, слух, увагу і пам'ять, а також він навчиться розуміти причинно-наслідкові зв'язки.

 Основні особливості іграшки-каталки Музичний равлик:

 Іграшка призначена для дітей від 6 місяців

 Працює від батарейок AA - 3 шт.  (Входять в комплект)

 Якісні та безпечні матеріали виготовлення

 Має музичний супровід

 Відсутні дрібні частини

 У набір входить равлик і деталі для пірамідки.[ru]

Посмотрите на забавную улитку, которая все время куда-то медленно спешит!
Музыкальная улитка – это развивающая игрушка 3 в 1:
- Игрушка-каталка.
- Погремушка.
- Пирамидка.
В комплект входит:
- улитка, основание для пирамидки и шесть колец.
Помогите малышу собрать пирамидку, и она превратиться в погремушку, так как одно из ее колечек наполнено шариками. Игрушка-улитка может самостоятельно нести на спине собранную пирамидку. Погремушку можно использовать для других игр с ребенком.
 Нажмите на кнопочку на хвостике, и улитка медленно поползет под музыкальное сопровождение. Кроме того, малыш может самостоятельно катать улитку, как, например, машинку. Развивающая игрушка предназначена для развития двигательной функции у совсем маленьких детей. Игрушка медленно двигается, а малыш ползет или потихоньку топает за ней. Кроме того, с помощью маленькой улитки, у ребенка развивается мелкая моторика, слух, внимание и память, а также он научится понимать причинно-следственные связи.