Mima
0

Звертаємо вашу увагу, магазин працює в режимі шоу-руму до закінчення пандемії.

Про ваш приїзд прохання повідомляти за три години. Дякуємо за розуміння.

Розвиваючий килимок Dwinguler Dino Land російський алфавіт 2300х1400х15 мм

5690 грн. 5690.00 Купити
Офіційний дилер в Україні

100% оригінал, всі товари сертифіковані

Безкоштовна доставка перевізником Автолюкс

Купуйте найкраще для своєї дитини!:
Код: SH-GC
Виробник: Dwinguler

Килимок Dwinguler Dino Land російський алфавіт - це корисний учитель, добра нянька і перший друг для дитини.  М'яка поверхня килимка і вдало продуманий дизайн роблять його набагато більшим, ніж звичайне покриття для підлоги.  Приємна текстура килимка - запорука безпеки малюка.  Його пророблена з урахуванням дитячих потреб інформаційне наповнення - гордість виробників і віддушина для дорослих, які отримують кілька годин відпочинку, поки дитина вовтузиться з килимком.  Ось чому цю деталь інтер'єру ідеально використовувати не тільки вдома, але і в дитячому садку, спортивному залі, і навіть на пікніку.

 Вдалою ідеєю виробника було оснастити килимок двома «робочими» поверхнями.  На «лицьової» ми бачимо барвисту Планету Діно і його друзів, яких чекають цікаві пригоди, а на «зворотної» стороні таїться корисний сюрприз.  Граючи і розважаючись, можна вивчити літери російського алфавіту, кольору і форми.  Проводячи весело час, дитина розвиває причинно-наслідкові зв'язки і своє візуальне сприйняття.  За однозначного рішення психологів і дитячих фахівців, ігри на килимку сприяють розвитку логічного мислення.

 Дотримуючись прийнятим в усьому світі негласними правилами і відповідаючи дуже жорстким вимогам до безпеки, виробник використовував тільки натуральні матеріали або синтетичні складові без шкідливих домішок.  При цьому поверхня килимка Dwinguler Dino Land пофарбована стійкими фарбами.  Її легко мити, не змиваючи і не витираючи малюнки і фарбу.

 

 Особливості дитячого ігрового килимка Dwinguler Dino Land:

 

 підходить для підлогових поверхонь великої площі

 не містить формальдегідів, ендокринних руйнівників і важких металів

 відповідає вимогам ГОСТ Р 50962-96

 технологія виробництва сертифікована відповідно до ISO 9001-2008

Розмір: Великі Довжина (мм) 2300 Ширина (мм) 1400 Висота (мм): 15
Матеріал: ПВХ
Вік дитини: від 0 місяців до 6 років

 Ігровий килимок Dwinguler забезпечить вашій дитині комфорт, безпеку і, найголовніше, стане надійним помічником в розвиваючих іграх.

 Продукт пройшов атестацію по нормам безпеки дитячих іграшок, оскільки на сто відсотків складається з екологічно чистої сировини, не містить важкі метали, формальдегідні речовини, ендокринні руйнівники.

 Килимок Dwinguler відрізняє легка чистка звичайним мильним розчином, з його поверхні легко видаляється пил, бруд і хвороботворні мікроби.  Тому його можна використовувати в будинку і на природі.  На відміну від тканинних покриттів тут не заводяться килимові кліщі.

 Для ігрового килимка характерний шумопоглинальний ефект, що ідеально підходить для квартир в багатоповерхових і панельних будинках.

 На дотик килимок дуже м'який і приємний, так як має подушкові шар, цей незрівнянний подушкові шар захищає голову малюка в разі падіння під час перших кроків вашої дитини.

 М'яка поверхня килимка забезпечить вашому малюкові захист зап'ястя і колін від ударів, і дозволяє легко лягати на спину або на живіт.

 Важлива і антиковзаюча поверхню, створювана особливим тисненням.  Все це забезпечить вашій дитині захист від ударів і ударів.

 Килимок дуже еластичний, його можна запросто згорнути трубочкою, тому він займає небагато місця і легко транспортується.

 Підходить для дітей від самого народження.

 Відмітна риса розвиваючого килимка - двосторонній дизайн, що дозволяє охопити відразу дві тематичні картинки.  Головне його завдання - розвинути фантазію і мислення, граючи допомогти розучити літери і цифри, навчитися відрізняти кольору і розпізнавати тварин.

 Завдяки підвищеної зносостійкості килимків Dwinguler, їх можна з успіхом використовувати в якості підлогового покриття в дитячих ігрових і розважальних центрах.